Akrep Günlük Burç Yorumu

Bugün Akrep burcu yorumunu bu sayfadan hergün ücretsiz okuyabilirsiniz.

 • 18 Eylül Cuma 2020
 • Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

  Aşk yaşamınızda sabah saatleri iki farklı eğilim içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda fikir ayrılıkları olabilir ve küçük sorunları gözünüzde büyütebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yoğun duygular yaşamanıza rağmen duygularınızı daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

  Akrep Burcu Günlük İş Falı

  Günün ilk yarısında iş konusundaki aktiviteniz oldukça yoğun olacaktır. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Öğleden sonraki saatlerde ise düşüncelerinizi daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Olayların gelişiminden emin olamıyorsunuz. Bugün yeni bir karar vermek için uygun bir günde olmayacaksınız.

  Akrep Burcu Günlük Para Falı

  Maddi konularda sabah saatleri daha çok bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz. Akşam üzeri saatleri ise maddi anlamdaki yeteneklerinizi oldukça olumlu olarak kullanabileceksiniz.

  Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

  Sabah saatleri alacağınız bilgileri iyi değerlendirmeli ve doğruluğunu iyi araştırmalısınız.