Yengeç 2020 Yılı Burç Yorumu

2020 Yengeç burcu yorumunu bu sayfadan ücretsiz okuyabilirsiniz.

 • 2020 Yılı
 • Yardıma devam Ay tarafından kontrol edilen bu su burcunda doğan sizler, gerçekten çok hassassınız.

  2020'de Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar, kendi gücünü keşfedecek. Sevgili Yengeçler, bu yıl beklentileriniz değişecek. Vazgeçemediğiniz her ne varsa veda etmeye hazır olun.

  Hem işi hem de özelinizi paylaştığınız insanlarla gelecek yılı çok aktif geçireceksiniz. Önümüzdeki sene size, çok özel dostluklar getirecek!

  Ocak ayı önemli Ocak ayının ilk yarısı, Venüs'ün burcunuza olan etkisi nedeniyle yeni yıla yeni büyük umutlarla giriyorsunuz. Nisan ve Ağustos aylarında aşk ve ikili ilişkilerinizde mutlu olacaksınız.

  01 Eylül-28 Eylül: Bu zaman diliminde Venüs'ün burcunuza geçişi nedeniyle çeşitli estetik operasyonları için uygun diyebiliriz.

  Mars'ın etkisi Eylül ve Ekim aylarında Mars kontakları sizi biraz zorlayacak. Eğitim ve yurt dışı ile ilgili konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Ama Kasım ve Aralık'taki tutulmalar, sizin enerjinizi artıracak.

  Sevdiklerinize yardım edeceksiniz.

  Burcunuz, yoga, ağırlık kaldırma veya jimnastik gibi çeşitli egzersiz türlerini seçmenizi öneriyor. İş yerinde sizi bekleyen bir değişiklik yok, bu yüzden rahatlayın.

  Takvim gazetesinden alıntıdır.