Terazi 2020 Yılı Burç Yorumu

2020 Terazi burcu yorumunu bu sayfadan ücretsiz okuyabilirsiniz.

 • 2020 Yılı
 • 2020'de duygusal açıdan inişli çıkışlı günleriniz olacak. Bunu yoga ve meditasyon gibi aktivitelerle engelleyebilirsiniz.

  10 Ocak ve 4 Temmuz'daki tutulmalar girişimlerinizi destekleyici yönde. Özellikle yurt dışı bağlantılarında çok aktif durumdasınız.

  İlkbahar'da aile ilişkilerinizi güçlendirmek için faydalanmanız gereken birçok fırsat olacak. Bu dönemde, özellikle Mart ayında, burcunuz da sevgiyi destekleyecek.

  Yüksek öğrenim ve akademik konular ile ilgili yapmış olduğunuz atılımlarda daha kalıcı sonuçlar alabileceksiniz. Mimari, dekorasyon ile ilgili tüm konularda güzel ve olumlu gelişmeler yakalama potansiyeline sahip olabilirsiniz. Dans, resim, moda ya da müzik alanlarında da başarı sizi bekliyor. Kalbinizi ve ruhunuzu verebileceğiniz aktiviteleri tercih edeceksiniz.

  Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, hedeflerinizi tekrar gözden geçireceğiniz bir sene sizleri bekliyor.

  Para ve kariyer alanlarında bir hayli gel gitler yaşamış olan siz sevgili teraziler. Gökyüzü size 'bu sene istekleriniz ve mecburiyetleriniz arasında kalma, sorumluluğu üstlen' diyor.

  17 Kasım- 11 Aralık arası Venüs, burcunuzda seyredeceği için, ilişkiler konusunda size çok büyük şanslar getirebilir. Ani, şok etkisi yaratan ilişkiler kapınızda diyebiliriz. Ancak Venüs Retro olduğundan evlilikle ilgili planlarınızı bu tarihlere denk getirmemenizde fayda var.

  Takvim gazetesinden alıntıdır.