Kova 2020 Yılı Burç Yorumu

2020 Kova burcu yorumunu bu sayfadan ücretsiz okuyabilirsiniz.

 • 2020 Yılı
 • Maddi konulardaki stratejiniz değişiyor. Kendinizi sağlama almak adına para birikimleri yapmaya başlıyorsunuz.

  Mars retrosu ise para ve finans konularında biraz temkinli olmanız için sizi uyarıyor. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarına dikkat! Sizin için Ekim ayının ortasından sonra ise yatırım yapmak için önemli ve verimli zamanlar olarak görülüyor.

  Kariyer: Özellikle Kasım ve Aralık ayındaki tutulmalar bazı sonlanmaları getirirken, gizli düşmanlara ve rakiplerinize dikkat etmeniz gerektiğini de göstermekte. İş hayatında daha fazla enerji harcamak faydalı olacak. Bu kariyer gelişimi için ilginç bir fırsat yaratabilir.

  Arkadaşlık: Müdahalelerinizle birlikte bazı ilişkilerinizi yok edebilirsiniz. Burç, kendi işinize bakmanızı ve birlikte rahat zaman geçirdiğiniz arkadaşlıklar ve romantik ilişkileri güçlendirmeyi denemenizi öneriyor.

  Kova burcu ve yükseleni de Kova olanlar, 2019'da aldığı kararları, önümüzdeki yıl revize edecek. 2020 yılı Kova'ya çok iyi gelecek.

  2020, çocuk sahibi olmak için ve güzel planlar yapmak için çok uygun. Çocuğu olan Kovalar ise onların eğitimi ile ilgili radikal kararlar alabilir. Hatta çocuğunuz ile beraber yer değişikliği bile yapabilirsiniz.

  Takvim gazetesinden alıntıdır.